SIEDZIBA: 63-520 Grabów nad Prosną, Bobrowniki 70

Zadzwoń do nas

697 583 628

BOLDREW

Producent maszyn

do obróbki drewna

Maszyny tartaczne, przemysłowe, malowanie proszkowe

BOLDREW - Maszyny do drewna

BOLDREW swoja działalność w zakresie produkcji maszyn do branży drzewnej rozpoczęła 1989 roku. Jesteśmy firmą z niemal 30- letnim doświadczeniem.
Głównym celem działalności naszej firmy jest dostarczanie klientom konkretnych kompleksowych rozwiązań, zapewnienie wysokiej jakości oraz wydajności urządzeń.
Możemy pochwalić się nie tylko szeroka gamą produkowanych przez nas urządzeń, ale także zaufaniem wielu klientów na całym świecie.
BOLDREW to firma która od początku była i jest firmą rodzinną. Zatrudniamy 20 wykwalifikowanych specjalistów w zakresie elektryki, automatyki i mechaniki.
Posiadamy własny park maszynowy, który z każdym rokiem doposażamy o coraz to nowsze technologie, tak aby ułatwić pracę naszemu zespołowi ale przede wszystkim aby podnieść jakość produktu dostarczanego do Naszych odbiorców.
Od początku istnienia firmy dostarczyliśmy ponad 3000 urządzeń, które w większości są indywidualnymi projektami pod wytyczne klienta. Pozostajemy elastyczni na wprowadzanie zmian tak aby dostarczyć Ci to czego tak naprawdę potrzebujesz, aby twoja firma działała w jak najlepszy sposób.
Każde z zakupionych u nas urządzeń posiada odpowiedni Certyfikat oraz znak CE. Wszystkie maszyny malowane są proszkowo w naszej unowocześnionej Malarni, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać maszynę w kolorze wskazanym przez klienta, choć z doświadczenia wiemy iż kolory jakich używamy świetnie sprawdzają się w Przemyśle drzewnym.
Jesteśmy jedna z niewielu firmy w Polsce z branży drzewnej, która montuje do maszyn silniki polskiej firmy CELMA Indukta. Produkty tej firmy posiadają ponad 90-letnie doświadczenie. Od wielu lat współpracujemy z czołowym producentem elektrycznych mierników grubości cięcia do tartaków taśmowych – firmą SELBIT.

MASZ PYTANIE?

z chęcią na nie odpowiemy poprzez wiadomość email i telefon
Zadzwoń: +48 697 583 628
Zadzwoń: +48 697 583 628
Zadzwoń: +48 62 730 60 16
Zadzwoń: +48 62 730 60 16
SIEDZIBA: 63-520 Grabów nad Prosną, Bobrowniki 70